ul. Jesionowa 35/1

50-504 Wrocław

Gabinet dietetyczny

Gabinet dietetyczny

mgr Karolina Cudzich-Gunia, dietetyk dla mam i dzieci 

W Rodzinkowie znajduje się również gabinet dietetyczny we Wrocławiu, który prowadzi mgr Karolina Cudzich-Gunia – dietetyk o wieloletnim doświadczeniu, specjalizujący się w układaniu diet dla mam i ich pociech.

Co oferuje nasz gabinet dietetyczny we Wrocławiu?

Specjalizujemy się w prowadzeniu terapii żywieniowej dla mam i dzieci w każdym wieku. Serdecznie zapraszamy, jeśli borykasz się u swojego dziecka z problemem:

  • otyłości i nadwagi,
  • niedożywienia,
  • alergiami pokarmowymi przy rozszerzaniu diety niemowląt,
  • brakiem pomysłów na zdrowe żywienie siebie i swojego dziecka.

Pomagamy również mamom w trudnym dla nich okresie ciąży i karmienia piersią. Pamiętajmy, że to, co my jemy, spożywa również nasze maleństwo. Dlatego niesamowicie ważne są konsultacje żywieniowe jeszcze przed porodem. Prowadzimy również warsztaty, na których przekazujemy naszą wiedzę i udzielamy odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania dotyczące diety.

Kilka słów o Karolinie Cudzich-Gunia

Gabinet dietetyczny we Wrocławiu, prowadzony przez mgr Karolinę Cudzich-Gunię od zawsze był jej marzeniem. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w pracy dietetyka, z czego trzy lata pracowała z dziećmi w temacie zdrowego żywienia. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ukończyła specjalizację Dietetyka. Magisterium kończyła z kolei na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Obecnie uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach dotyczących zdrowego trybu życia, w tym głównie żywienia. Ciągle zdobywa wiedzę o stosowaniu diety w konkretnych schorzeniach. Jest specjalistą w dziedzinie terapii dietą w przypadku:

  • celiakii
  • chorób autoimmunologicznych,
  • alergii pokarmowych,
  • cukrzycy,
  • chorób dietozależnych.

Mgr Karolina Cudzich specjalizuje się w dietetyce pediatrycznej, tym bardziej że sama jest mamą i rozumie, jakim obowiązkiem jest karmienie własnego dziecka. Dieta i jej przestrzeganie to ciężka praca dla całej rodziny. Ważne jest również, by była ustalana indywidualnie i zgodnie z danymi predyspozycjami dziecka i mamy. Nie może również polegać na ścisłym przestrzeganiu danego menu, a raczej na zmianie nawyków i przyzwyczajeń. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu dietetycznego we Wrocławiu.