ul. Jesionowa 35/1

50-504 Wrocław

Olga Kurnatowska

Olga Kurnatowska

Specjalista psycholog kliniczny, pedagog. W 2008r. ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Następnie studia podyplomowe z pedagogiki ogólnej, doktorat na Uniwersytecie Medycznym i 4 letnią specjalizację z psychologii klinicznej. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe i osobiste po przez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Praca z dziećmi i ich rodzicami sprawia mi ogromną satysfakcję. Doświadczenie zawodowe zdobywałam dzięki pracy w poradni psychologiczno-
pedagogicznej, szkole podstawowej, szpitalu dziecięcym, poradni zdrowia psychicznego, a także podczas licznych staży w różnych placówkach medycznych. Zajmuję się m.in. diagnozą psychologiczną, problemami wychowawczymi, udzielam porad psychologicznych dla rodziców dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi i emocjonalnymi, prowadzę warsztaty dla rodziców, udzielam wsparcia w różnych trudnych momentach życiowych. Prywatnie jestem spełnioną mamą Natalii i z radością obserwuję i wspieram jej rozwój ;).

Serdecznie zapraszam na konsultacje indywidualne, warsztaty wychowawcze i wszystkie zajęcia organizowane przez Rodzinkowo.